Skip to main content

Z radością ogłaszamy  otwarcie naszej nowej strony ADmech. Znajdziecie tutaj najlepszej jakości sprzęgła, przekładnie cykloidalne, przekładnie ślimakowe, siłowniki elektryczne, siłowniki na śrubach planetarnych, moduły liniowe na pasku zębatym albo śrubie kulowej. Wysoka jakość w połączeniu z rzetelnym i doświadczonym doradztwem technicznym gwarantuje satysfakcję naszych klientów.
Nowa strona ma na celu pomóc w poruszaniu się po naszej ofercie i zarazem szybko dobrać wstępnie podzespoły potrzebne do maszyn naszych klientów.
Nasze sprzęgła Miki Pulley oraz Zero-Max mogą tłumić drgania, pozwalać na duże niedokładności osiowe/kątowe, pracować bezluzowo i wiele innych.
Siłowniki elektryczne NiLab z łatwością zastąpią układy pneumatyczne, oszczędzając miejsce, energię i pracę przy ekpsloatacji maszyny.
Siłowniki na śrubie planetarnej Exlar firmy Curtiss-Wright z siedzibą w Karolinie Północnej oferują bardzo duże siły posuwu, prędkości i niezawodności. Dostępne również z zintegrowanym silnikiem i sterownikiem by zaoszczędzić jak najwięcej miejsca.
Przekładnie cykloidalne SPINEA sprawdzą się tam gdzie wymagane są wyśrubowane parametry pracy.
Przekładnie ślimakowe Girard oraz podnośniki śrubowe Kelston są inteligentnym rozwiązaniem do aplikacji podnoszenia, transmisji dużego momentu obrotowego i dużych prędkość obrotowych.
Moduły liniowe UniMotion oraz przekładnie na zębatkach Leantechnik pozwolą stworzyć dowolny układ kartezjański.